Tinklinio varžybos

VŠĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninėje 2010 m. birželio mėnesį pirmą kartą vyko Tinklinio turnyras, kurį organizavo Socialinės pagalbos skyriaus darbuotojos Ingrida Trumpė ir Indrė Žilėnaitė.

Turnyro tikslai: skatinti pacientų fizinį aktyvumą ir užimtumą, populiarinti tinklinio žaidimą bei išsiaiškinti pajėgiausią ligoninės pacientų tinklinio komandą.

Turnyre dalyvavo keturios C ir D korpusų pacientų komandos: „Tigrai“, „Laisvė“, „RP&VDV“, „WA&RM“, taip pat ligoninės darbuotojų komanda „Šviesa“.

Varžybos vyko dviem etapais: pirmas – atrankinis, antras- finalinis.

Trečią vietą užėmė Tigrų komanda, o pirmąją, po sunkios ir lygios kovos, iškovojo WA&RM, antra atiteko RP&VDV komandai.

Pirmos, antros ir trečios vietos nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir taurėmis, kurias įteikė ligoninės Direktorius. Nugalėtojų komandai atiteko tinklinio kamuolys bei tortas. Neužėmusiems prizinių vietų komandų nariai taip pat  buvo apdovanoti padėkos raštais ir medaliais.

Džiugu, kad organizuotas Tinklinio turnyras susilaukė didelio pacientų ir darbuotojų dėmesio. Tikimės, kad ir ateityje organizuojami renginiai pasiteisins ir susilauks aktyvių dalyvių.

Socialinės pagalbos skyrius

Šis įrašas paskelbtas: Penktadienis, 2 liepos, 2010 14:15 ir įkeltas į kategoriją Naujienos, Pacientų veikla. Jūs galite sekti šio įrašo komentarus prenumeruodami RSS 2.0 srautą.

 

Atnaujinta 2021-10-05 10:18 ; Šis turinys atnaujintas 2010-09-16 11:15