Slaugytojų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai

2015 m. lapkričio mėn. VšĮ  Rokiškio psichiatrijos ligoninėje vyko slaugytojų profesinės kvalifikacijos tobulinimo  kursai.

102 slaugytojos kėlė kvalifikaciją dalyvaudamos mokymuose, kurių temos buvo: „Pacientų ir slaugytojų  tarpusavio ryšio gerinimas“, „Slaugytojų emocinio atsparumo didinimas“, „Vaikų ir paauglių psichologija slaugoje“.

Mokymų metu slaugytojos  turėjo galimybę daugiau sužinoti apie savo, pacientų, kolegių  emocijų funkcijas, jų valdymo ypatumus ir pasekmes. Buvo atliekamos praktinės užduotys, leidžiančios gilintis į kylančių sunkumų priežastis, pažvelgti į tai iš netikėtų perspektyvų, bei atrasti būdus pasirūpinti nuolatiniu asmeninių resursų atnaujinimu. Organizuojamuose mokymuose  dalyvavo ir kolegės iš VšĮ Rokiškio rajono ligoninės. Dalyvės noriai dalinosi idėjomis, kaip galima spręsti įvairias darbines situacijas, nes prasmingame  slaugytojo darbe kasdien susiduriama su bejėgiškumu, liga, su atėjimu į šį pasaulį, ir išėjimu iš gyvenimo. Mokymus vedė VšĮ Socialinių inovacijų centras.

Šis įrašas paskelbtas: Antradienis, 1 gruodžio, 2015 15:56 ir įkeltas į kategoriją Naujienos. Jūs galite sekti šio įrašo komentarus prenumeruodami RSS 2.0 srautą.

 

Atnaujinta 2021-09-09 13:04 ; Šis turinys atnaujintas 2015-12-01 15:56

Skip to content