Tarptautinės teismo psichiatrijos konferencijos aktualijos

2015 m. spalio 1-3 d. Klaipėdoje įvyko IX tarptautinė teismo psichiatrijos konferencija „Žmogus krizinėse situacijose – norma ir patologija“. Konferenciją organizavo: LR SAM, Lietuvos teismo psichiatrijos asociacija, Lietuvos psichiatrų asociacija, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Vilniaus universitetas, Valstybinis psichikos sveikatos centras, Nepriklausoma teismo psichiatrijos tarnyba ir Rokiškio psichiatrijos ligoninė.

Tarptautinėje teismo psichiatrijos konferencijoje pranešimus skaitė: Оksana Оleinik ir Sergej Shum svečiai iš Socialinės, teismo psichiatrijos ir narkologijos mokslinio tyrimo instituto (Kijevas, Ukraina). Svečiai: Jerzy Pobocha iš Lenkijos teismo psichiatrų asociacijos, bei S. Ślaski, Z. Majchrzyk, W. Wożniak ir M. Wiszniowska-Majchrzyk iš Kardinolo Stefano Višinskio universiteto (Varšuva, Lenkija). Pranešimus pristatė: Andej Tkachenko, V. Gorinov, Marina Usyukina bei S. Shport iš Serbskio federalinio psichiatrijos ir narkologijos medicininių tyrimų centro (Maskva, Rusija).

Konferencijos programa buvo užpildyta įdomiais pranešimais, kuriuos skaitė ne tik svečiai iš užsienio, bet ir Lietuvos profesionalai: dr. Jelena Daškevičienė (Lietuvos teismo psichiatrijos asociacijos prezidentė), prof., dr., Virginija Adomaitienė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Psichiatrijos klinika), Ona Davidonienė (Valstybinis psichikos sveikatos centras; SAM vyriausioji specialistė psichiatrijai), dr. Alvydas Benošis (Valstybinė teismo medicinos tarnyba) ir kiti šios srities specialistai. Rokiškio psichiatrijos ligoninė konferencijai pateikė tris, su bendraautoriais parengtus, pranešimus kuriuos pristatė: Jolanta Navickienė, Ingrida Di Manto ir Aldona Šileikaitė.

Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 180 įvairių sričių profesionalų, tai: gydytojai psichiatrai (rezidentai), teismo medicinos gydytojai, teismo psichiatrai, gydytojai vaikų ir paauglių psichiatrai, šeimos gydytojai, psichologai, socialiniai darbuotojai, bei kiti šia tema besidomintys specialistai.

Renginio foto:

Šis įrašas paskelbtas: Trečiadienis, 14 spalio, 2015 14:53 ir įkeltas į kategoriją Konferencijos, Naujienos. Jūs galite sekti šio įrašo komentarus prenumeruodami RSS 2.0 srautą.

 

Atnaujinta 2021-09-09 13:04 ; Šis turinys atnaujintas 2015-10-14 14:54

Skip to content