Pacientų kūrybos darbai – XVI tarptautinėje sporto ir menų šventėje

 

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikoje 2016-07-15 vyko „XVI tarptautinė Sporto ir menų šventė, 2016“. Šventėje eksponuoti ir Rokiškio psichiatrijos ligoninės pacientų kūrybos darbai. Sporto ir menų šventėje dalyvavo ne tik Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos, psichiatrijos ligoninių, psichikos sveikatos centrų, socialinės globos namų, neįgaliųjų klubų nariai, bet ir svečiai iš Vitos Hochtaunus centro (Vokietija).
Renginio metu Šiaulių psichiatrijos klinika duris atvėrė ir šventės dalyviams, ir svečiams. Visi norintys galėjo apsilankyti stacionaro skyriuose, Krizių intervencijos centre, Psichosocialinės reabilitacijos skyriuje, užimtumo patalpose, o taip pat anonimiškai rūpimais sveikatos klausimais konsultuotis su psichikos sveikatos specialistais.
Netrūko geros nuotaikos ir šurmulio… šventės dalyviai mėgavosi koncertu, užsiiminėjo menine veikla, galėjo užsukti į meno dirbinių parodą-mugę bei varžėsi sporto rungtyse, kur ne tik išmėgino savo jėgas, bet ir pelnė apdovanojimus.

Šis įrašas paskelbtas: Ketvirtadienis, 28 liepos, 2016 15:45 ir įkeltas į kategoriją Naujienos. Jūs galite sekti šio įrašo komentarus prenumeruodami RSS 2.0 srautą.

 

Atnaujinta 2021-09-09 13:04 ; Šis turinys atnaujintas 2016-07-28 15:45

Skip to content