Neįgaliųjų bendruomenės mugė – koncertas „Būkime kartu!“

Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja” š.m. birželio 16 dieną Utenoje organizavo Neįgaliųjų bendruomenės mugę-koncertą „Būkime kartu ! Į Uteną susirinko apie 650 meno kūrėjų iš Panevėžio, Utenos, Ukmergės, Molėtų, Anykščių, Ignalinos, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų ir kitų miestų. Neįgaliųjų bendruomenės mugėje-koncerte „Būkime kartu!” dalyvavo ir VŠĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninės socialinės darbuotojos Laima Kiškienė ir Lolita Gavėnavičienė. Socialinės darbuotojos mugės metu pristatė ligoninėje besigydančių pacientų darbus iš molio, vilnos, vytelių, rankų darbo muilus ir kt.

Vasariškas ir saulėtas oras visus kvietė iki pavakarių pasibūti nuotaikingame renginyje. Svečius pasitiko šiltai bendraujantys uteniškiai, kurie lankė mugę, į savo krepšius dėjo įvairiausias grožybes bei kalbino prekiautojus. Pastarieji noriai pasakojo ne tik apie savo kūrybinius pasiekimus, bet ir dalijosi kasdieniais rūpesčiais. Koncertu „Sveiki gyvi, sveteliai” prie Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios prasidėjęs renginys persikėlė prie Utenos kultūros centro. Čia susirinkusiuosius pasveikino pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas”.

Šventėje netrūko mugės spalvų, muzikos garsų, vyko nuotaikingos kūrybinės dirbtuvės, įvairios varžybos, „Draugystės” ir neįgaliųjų nacionalinio „Spalvų muzikos” orkestro koncertai, kurių garsai kerėjo kiekvieną čia apsilankiusįjį.

Šis įrašas paskelbtas: Trečiadienis, 21 birželio, 2017 08:58 ir įkeltas į kategoriją Pacientų veikla. Jūs galite sekti šio įrašo komentarus prenumeruodami RSS 2.0 srautą.

 

Atnaujinta 2021-09-09 13:04 ; Šis turinys atnaujintas 2017-06-21 8:58

Skip to content