Slaugytojų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai

2017 m. balandžio 27 – gegužės 4 dienomis  Rokiškio psichiatrijos ligoninėje vyko slaugytojų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai, kuriuos vedė Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro dėstytojos. Aktyviai mokymuose dalyvavusios slaugytojos susipažino su slaugos proceso dokumentavimo naujovėmis, emocinės savikontrolės ir streso valdymo ypatumais.
Rokiškio psichiatrijos ligoninės slaugytojos savo praktikoje slaugą dokumentuoja jau gana ilgą laiką, todėl seminarų metu noriai dalijosi patirtimi, kaip problemos sprendžiamos kasdieninėje praktikoje. Mokymo metu buvo akcentuojama slaugos proceso dokumentavimo svarba, kuri ne tik užtikrina pacientų priežiūros tęstinumą, atsakomybę, bet ir išryškina slaugos veiksmų efektyvumą.
Emocinės savikontrolės ir streso valdymo mokymuose buvo analizuojamos stresinės situacijos ir galimybės jas valdyti.
Lektorių Beatričės ir Rimantės smagaus, nuoširdaus ir lengvo bendravimo atmosferoje vedami mokymai buvo įdomūs, naudingi, motyvuojantys.

Šis įrašas paskelbtas: Pirmadienis, 8 gegužės, 2017 12:27 ir įkeltas į kategoriją Naujienos. Jūs galite sekti šio įrašo komentarus prenumeruodami RSS 2.0 srautą.

 

Atnaujinta 2021-09-09 13:04 ; Šis turinys atnaujintas 2017-05-08 12:27

Skip to content