Tobulinimo kursai ,,Slaugytojų pagalbos sau būdai įveikiant stresą darbe‘‘

2019 m. kovo 4, 18 ir balandžio 1d. dienomis  Rokiškio psichiatrijos ligoninėje vyko slaugytojų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Slaugytojų pagalbos sau būdai įveikiant stresą darbe‘‘.

Mokymuose buvo kalbama apie stresą, jo sąvoką, psichologinius, fizinius, socialinius ir elgesio požymius.  Aptarta kuo stresas skiriasi nuo nerimo, kaip galima juos atskirti. Mokymų dalyvės buvo supažindintos  su Mindfulness technika, kaip pagalbos įveikiant stresą būdu. Praktiškai išbandytas vienas iš meno terapijos metodų – fraktalai. Dalyviai nusipiešė savo fraktalą siekdami gilesnio savęs pažinimo, emocinių ir psichologinių problemų įvardinimo.

Mokymai, kuriuos vedė VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro specialistai, buvo įdomūs, suteikė slaugytojoms  žinių kaip  tobulėti ir gebėti praktiškai taikyti streso valdymo metodus siekiant psichoemocinės sveikatos stiprinimo ir geresnės darbo kokybės.

Vyriausioji slaugos administratorė                   Vida Spaičienė

Šis įrašas paskelbtas: Trečiadienis, 3 balandžio, 2019 10:31 ir įkeltas į kategoriją Naujienos. Jūs galite sekti šio įrašo komentarus prenumeruodami RSS 2.0 srautą.

 

Atnaujinta 2021-10-19 9:47 ; Šis turinys atnaujintas 2019-04-03 10:31