Naujienos

Konferencija Daugpilyje

2011 04 29


Viešoji įstaiga Rokiškio psichiatrijos ligoninė kartu su Daugpilio psichiatrijos ligoninė vykdydamos projektą ,,Socialinių paslaugų plėtra psichikos neįgaliesiems Rokiškio ir Daugpilio psichiatrijos ligoninėse“ įgyvendino vieną iš numatytų projekte veiklų.

Balandžio 29  dieną įvyko pirmoji konferencija Daugpilio psichoneurologinėje ligoninėje, už kurios organizavimą buvo atsakingi partneriai iš  Daugpilio ligoninės. Šio įvadinio renginio, kuris  yra ir projekto viešinimo renginys, tikslas – projekto veiklų  pristatymas  bei rezultatų aptarimas. Konferencijoje dalyvavo abiejų ligoninių darbuotojai, kiti suinteresuoti asmenys.

 

Konferenciją atidarė Daugpilio psichoneurologinės ligoninės vyriausioji gydytoja Olga Sokolova ir Rokiškio psichiatrijos ligoninės direktorius Algimantas Liausėdas. Ligoninių vadovai pasveikino ir pasidžiaugė, kad vyksta bendradarbiavimas ir patirties pasidalijimas  tarp ligoninių .

 

Apie Daugpilio psichoneurologinės ligoninės raidą ir naujoves supažindino Vita Svenča

 

 

 

 

 

 

 

Partnerių projektą pristatė ir numatytas veiklas apžvelgė Projekto vadovo asistentė Nonna Stasune

Projekto vadovas Vilius Erslovas pristatė projektą, pasidalino mintis apie jo svarbą tiek  Rokiškio, tiek Daugpilio ligoninėms.

Pasisakė  konferencijos dalyviai ir svečiai.

 

 

 Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-31 11:25