Naujienos

Konferencija „Sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas visiems gyventojams. Slaugytojų vaidmuo.“

2018 04 27


2018 m. balandžio 27 d. Rokiškio psichiatrijos ligoninėje vyko mokslinė – praktinė konferencija, skirta Tarptautinei slaugytojų dienai paminėti „Sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas visiems gyventojams. Slaugytojų vaidmuo.“

Konferenciją organizavo VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninė, VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninės LSSO PG ir LSSO Panevėžio skyrius.

Konferencijos dalyvius iškilmingai pasveikino Rokiškio psichiatrijos ligoninės Vyriausioji slaugos administratorė Vida Spaičienė.

Konferencijos metu pranešimus pristatė: lektorė Dž. Serapinienė – „Perdegimas ir jo įveika“, taip pat lektorė, psichologė D. Juškevičienė skaitė pranešimą „Komunikacijos ypatumų įtaka asmens ir kolektyvo psichologiniam klimatui“, LSSO atstovaujančioji Lina Šarkauskienė – „Psichikos ligomis sergančių pacientų emocinio intelekto sąsajos su patiriamu stresu.“

LSSO aktualijas pristatė LSSO Panevėžio skyriaus direktorė R. Masienė, pasakodama apie LSSO veiklą. Taip pat buvo sveikinamos slaugytojos turinčios ilgametę darbo patirtį ir dirbančios įstaigoje 40, 30 ir 10 metų.

Konferencijos pabaigoje slaugytojos buvo pakviestos užbaigti šventinę konferenciją diskusijomis prie kavos ir arbatos.

 
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-31 11:25