Naujienos

Projektų mugė “Latvija-Lietuva: PASIEKIMAI” 2011

2011 09 23


2011 m. rugsėjo 22 d. Rokiškio krašto muziejuje vyko projektų mugė “Latvija-Lietuva: PASIEKIMAI” 2011. Projektų mugės dalyviai bei svečiai susipažino su reprezentaciniais stendais, pristatančiais Latvijos ir Lietuvos programos projektų pasiekimus, pamatė minėtų šalių ateities bendradarbiavimo galimybių studijos pristatymą, bei turizmo, socialinės ir aplinkos apsaugos tematika, projektų prezentacijas.

Renginyje pristatytas ir projekto ,,Socialinių paslaugų plėtra Rokiškio ir Daugpilio psichiatrijos ligoninėse“ reprezentacinis stendas. Minėtame stende buvo pateiktas bendras dviejų ligoninių projekto tikslas, uždaviniai, pagrindinės veiklos. Projekto ,,Socialinių paslaugų plėtra Rokiškio ir Daugpilio psichiatrijos ligoninėse“ reprezentaciniu stendu domėjosi renginio dalyviai, o viktorina susilaukė ypatingo dėmesio.

Projektų mugės dalyviai, renginio metu, turėjo galimybę sudalyvauti žvakių gamybos edukacinėse programoje, pasitikrinti taiklumą šaudant su lankais, susipažinti kas vyksta kaimynystėje, bei ko pasiekė bendradarbiaudami latviai ir lietuviai!
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-31 11:25