Naujienos

Psichikos sveikatos žinių olimpiada

2021 10 04


Jau devintą kartą Lietuvoje organizuojamas Atviros psichiatrijos mėnuo (APM) – tai laikotarpis tarp dviejų psichikos sveikatai svarbių tarptautinių dienų – Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos rugsėjo 10-ąją ir Pasaulinės psichikos sveikatos dienos, minimos spalio 10-ąją.

APM kasmet įgyvendina vis kitus sumanymus, pasirenka vis kitokias raiškos formas, tačiau tikslas tas pats – psichikos ligų ir jų gydymo stigmos mažinimo iniciatyva, siekis supažindinti visuomenę su psichiatrijos sritimi, atsikratyti išankstinių nuostatų ir vyraujančių mitų.

Šiemet APM paminėti organizatoriai parinko Psichikos sveikatos žinių olimpiados formatą.

VŠĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninėje renginys vyko rugsėjo 30 dieną, kuriame dalyvavo trys ligoninės komandos. Psichikos sveikatos žinių olimpiadą laimėjusi komanda ir kiti olimpiados dalyviai apdovanoti prizais J.

Olimpiadoje gali dalyvauti kolektyvai ir nevyriausybinės organizacijos iš visos šalies, bei vyresniųjų klasių moksleiviai. APM organizatoriai yra parengę klausimus programėlėje „Kahoot!“, kuri jaunimui puikiai žinoma. Informaciją apie parengtą klausimyną Kahoot’o programėlėje išplatinome ir Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigoms. Tikimės, kad taip jos prisijungs prie APM renginių, prisidės prie stigmos mažinimo.

Daugiau informacijos:

https://www.bernardinai.lt/jau-devinta-karta-vyksta-atviros-psichiatrijos-menuo/

https://www.facebook.com/Atviros-psichiatrijos-m%C4%97nuo-697867910312692/

Renginio foto:
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-31 11:25