Naujienos

Rokiškio psichiatrijos ligoninė atvėrė duris lankytojams

2023 10 12


VŠĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninėje spalio 10 dieną vyko atviros psichiatrijos mėnesiui skirtas renginys. Psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos skyriaus bei Psichosocialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai siūlė veiklas, kuriomis kvietė plėsti žinias apie psichikos sutrikimus, atsikratyti išankstinių nuostatų ir vyraujančių mitų, laiku kreiptis pagalbos, mokytis padėti sau ir kitiems.

                   Sulaukėme nemažo būrio lankytojų. Ligoninės renginyje lankėsi Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos mokiniai, Skemų socialinės globos namų gyventojai bei darbuotojai, klubo „Artritas“ atstovai ir renginiu susidomėję miestelėnai.

Paskaita „Psichikos sutrikimai: ką žinoti ir kaip padėti?“ buvo skaitoma gimnazistams. Joje daug dėmesio skirta priklausomybių prevencijai. Savo patirtimi ir išgyvenimais dalinosi priklausomybių patirtį turintis, šiuo metu besigydantis, pacientas. Psichoedukaciją pratęsė biblioterapijos ir dailės terapijos veiklos. Vyresnio amžiaus žmonėms patiko relaksacijos seansai.

Viliamės, kad šiuo renginiu prisidėjome prie geranoriškesnės, draugiškesnės, atviresnės visuomenės kūrimo “...kurioje psichikos sveikata – vis labiau matoma, vertinama, išsivadavusi iš mitų ir prietarų sritis“.

 

Straipsnis „Rokiškio psichiatrijos ligoninė atvėrė duris lankytojams – bando griauti mitus

Nuoroda: https://rokiskiosirena.lt/naujiena/sveikata/rokiskio-psichiatrijos-ligonine-atvere-duris-lankytojams-bando-griauti-mitus
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-31 11:25