Naujienos

Šventė „Tau, Vilniau!“

2014 09 25


2014 m. rugsėjo 7 d. Sostinės dienų metu Vilniuje, Katedros aikštėje, vyko jau dešimtoji kasmetinė šventė „Tau, Vilniau!“. Tai tradicinė respublikinė neįgaliųjų darbų paroda-mugė-koncertas, kuris prisideda prie neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių suartėjimo.

Šventė „Tau, Vilniau!“–tai galimybė neįgaliems žmonėms iš įvairių regionų susiburti kartu ir pristatyti visuomenei kūrybinius, darbinius pasiekimus bei neišsenkančią dvasios stiprybę. Į šventę Vilniuje atvyko 2000 neįgaliųjų ir sveikųjų iš visos Lietuvos. Katedros aikštėje koncertavo ne tik geriausi neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, bet ir Lietuvos kariuomenės garbės sargybos orkestras, diksilendas „Sweetband“, kiti kolektyvai.

Mugėje darbus eksponavo turintys negalią liaudies amatų meistrai, namudininkai iš įvairių Lietuvos vietų. Minėtame renginyje VŠĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninės teismo psichiatrijos pacientų kūrybos darbai susilaukė dėmesio, nes išsiskyrė savo įvairove, naudojamų technikų gausa, kokybe.

Vilniečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę apžiūrėti ir įsigyti suvenyrų, meninių dirbinių, pasiklausyti nuotaikingų kaimo kapelų pasirodymų, pasivaišinti kareiviška koše, šauniai pasilinksminti. Užsukę į „Info tašką“ neįgalieji ir jų artimieji buvo konsultuojami, o VŠĮ „Sveikas miestas“ visus kvietė pasportuoti, pajudėti, susipažinti su neregėtomis sporto šakomis.

Psichosocialinės reabilitacijos skyrius

 

 
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-31 11:25